♥♥♥♥♥♥♥♥♥JMÉNA V KAPELE A CO KDO MÁ RÁD

6. února 2009 v 21:45

JMÉNA V KAPELE A CO KDO MÁ RÁD:-):-)♥♥♥

DAVE (David) - lead vocal, piano, guitar
Hyperaktivní milovník adrenalinových sportů a svého VW Transporteru. Ten má vybavený do lůžkové úpravy a někdy (no vlastně často) v něm přespává! Do kapely přišel jako poslední, ale jako osudový leader, který nosí kůži FM na trh při každém koncertě. Kromě toho miluje hory a klid. Oblíbené kapely jsou Silverchair, Incubus, Deftones a mnoho dalších rockových nářezů. Nesnáší TV, rádio, drogy a nejradši relaxuje na snowboardu nebo rychlou jízdou v autě..
MARTY (Martin) - guitar, vocal, programming
Ranní gunner a tahoun. Vymýšlí, píše písničky, telefonuje, posílá, programuje, nahrává v domácím studiu, zařizuje atd atd. Prostě ten, který nenechá zbytek kapely vydechnout!! Ve svém studiu tráví pomalu všechen volný čas, miluje život a vše co přináší. Oblíbená kuchyně je mexická a italská. Nej nej kapela U2 a Bono Vox, Nuno Betencourt, B.B.King,Steve Ray Vaughan,Joe Satriani, Oasis a hodně další kvalitní muziky. Moderní technologie,PC,internet a cukrárnu tak to fakt potřebuje!
RITCHIE (Richard) - bass guitar, vocal
Nejmladší krev naší kapely. Velký obdivovatel názorů a činů Bona Voxe a vlastně celých U2. Jejichž basový linky zná nazpaměť. Mezi další oblíbené kapely patří i Led Zeppelin, Def Leppard nebo Bon Jovi. Ale nebrání se i heavy metalu jako třeba Iron Maiden a Helloween. Má rád italskou kuchyni a snad každé jídlo, kde je kečup nebo zelenina. Ve volném čase, když nehraje na kytaru, kouká na hudební dvd nebo čte knihy o čem jiném než také o hudbě. Má rád přírodu. Neuznává války a násilí.

TAILOR (Radovan) - guitar, vocal
Rocker tělem i duší. V jeho srdci koluje už od narození rocková krev!! Píše songy a je ve svém bytě obklopen pouze svou kytarou a mesaboogie. Nic jiného totiž nehledá! Miluje italskou kuchyni a Itálii celkově. Oblíbená kapela jsou Foo Fighters, Led Zeppelin ale jeho obzor sahá od blues, jazz, rock až k popu a klidně i kvalitnímu folku nebo country. O muzice je možné s ním konverzovat celý den a noc.

LENNY (Láďa) - drums
Ochránce kapely a největší a nejmohutnější z Fate Magazine! Za zkoušku je schopen zlomit 3 páry paliček a na koncertě klidně taky. Hraje tak nahlas, že je to někdy i o sluch. Po zkouškách máme všichni krásné pískání v uších. Miluje motorky a relax! Oblíbená muzika je všechna ta dobrá. Je to nejloajálnější člen kapely, s Martym je v kapele už od 3.třídy základní školy.

V roce 2005 jsme se rozhodli investovat do nahrání 3 singlů v německém studiu House of Audio poblíž Stuttgartu. V té době ještě bez producenta a bez názvu Fate Magazine. Po týdenním nahrávání jsme měli v ruce 3 anglicky zpívané singly, s nimiž jsme jsme měli velké plány. První impulsy a reakce jsme začali dostávat z internetu, singly jsme stále dokola posílali v Čechách i do zahraničí, všem možným vydavatelským firmám a producentům. Během krátké doby jsme dostali konkrétní nabídky ke spolupráci ze Seattle v USA (od producenta který pracoval s Nirvanou, Foo Fighters, Evermoore), z Londýna (od producenta který pracoval na Gorillaz) a z Hannoveru v SRN (od producenta Guano Apes, Donots). Všechny tyto úmyslně nejmenované producenty jsme osobně navštívili a jednali o naší osudové cestě. V roce 2006 jsme se definitivně rozhodli tak trochu osudově jít do spolupráce s německo - italským producentem Fabio Trentinim! Jako každá kapela jsme stáli před největším problémem nás všech a to: kde na to vzít peníze. Po všech možných slibech jsme nakonec zašli pro úvěry a postarali se sami.
Nahrávání maxisinglu bylo opravdu dost nákladný, ale je to náš Fate osud! Půl milionu českých korun a hurá do studia v Hannoveru se skvělým producentem. Fabio Trentini je další z osudových kamenů ve Fate Magazine mozaice! Jeho přístup a myšlenky nás ohromně posouvají stále dál a dál. Na 5 singlech jsme s Fabiem pracovali celkem 3 měsíce, z toho 3 týdny v nahrávacím studiu! Díky němu jsme pochopili, jak důležité pro kapelu je najít vhodného producenta. V listopadu 2006 jsme odjeli do Londýna, kde jsme S Ondrou Pýchou připravili několik promo fotek. V prosinci 2006 jsme si jako vánoční dárek nadělili hotový maxisingl!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama